Menu

אתגר ה-30 יום

אתגר ה-30 יום

אתגר ה30 המודרך של הפליאו

בין אם אתם חדשים לפליאו ולתוכנית אתגר ה30, או אם אתם רוצים להתאפס מחדש על התזונה שלכם לאחר תקופה של הפסקה או של אבדן כיוון, הגעתם למקום הנכון.

מהי תזונת הפליאו?

תזונת הפליאו היא גישת תזונה מאוד רחבה ובעלת הרבה אפשרויות שונות אשר כל אחד בוחר לעצמו, בין אם לפי ההעדפות שלו או לפי מצבו הרפואי. ריבוי הפרוטוקולים והאפשרויות הוא חלק גדול ממה שעושה את הפליאו לגישת תזונה כל כך מוצלחת ומותאמת למגוון רחב של אנשים ומצבים בריאותיים. בבסיסה תזונת הפליאו מבוססת על הימנעות מדגנים וקטניות, סוכר, שמני זרעים ומוצרים מעובדים.

מהו אתגר ה30 של הפליאו?

תוכנית האתגר היא הדרך הפשוטה ביותר להיכנס לפליאו בצורה טובה. מדובר בתוכנית ברורה אשר בה ישנם מזונות מותרים ומזונות אסורים, כאשר אין בתוכנית האתגר מזונות אשר אין לגביהם הנחיה ברורה. משך הזמן המוגדר אינו ארוך ומאפשר להתחייב בלי קשיים מיוחדים.

מה אוכלים באתגר?

פירוט של כללי אתגר ה30 נמצא בקישור. יש לקרוא את הכללים ולפעול על פיהם במדוייק.

למה צריך את האתגר המודרך?

הכללים אמנם פשוטים, אבל לרובנו יש הרבה מחשבות ורעיונות על תזונה שצברנו במהלך חיינו. קבוצת האתגר המודרך היא מקום אינטימי וקטן בו משתתפי האתגר יכולים לשאול את כל השאלות שעולות בדעתם ולקבל מענה מהיר ומדוייק.

איך זה מתרחש?

מדי חודש, ביום א' הראשון של החודש נפתח מחזור של אתגר ה30. כאשר האתגר מתנהל בקבוצת פייסבוק פרטית (סודית) אשר נפתחת במיוחד לצורך כך ונמחקת בתום אותו החודש. בתוך אותה קבוצת, ניתן לשאול ולבקש עזרה בכל נושא רלוונטי. בין אם זה עזרה בתכנון הארוחות ומתכונים, שאלות כלליות לגבי הפליאו ובריאות וגם כמובן לשתף בהצלחות קטנות ובתסכולים. את הקבוצה מנחים איתן בן מיור ורמי ויסמן ששניהם בעלי ידע ונסיון רב והם עוזרים ככל יכולתם.

האם אפשר להשתתף באתגר באמצעות פרוטוקולים מחמירים של הפליאו?

ניתן בהחלט להשתתף באתגר המודרך גם במהלך אימוץ פרוטוקולים תזונתיים כמו תזונה דלה בפחממות, תזונה אוטואימונית או תזונה דלה בעמילנים. אנו נוכל לעזור ולעשות סדר, כאשר מתנסים בתזונה קשה יותר ליישום, התמיכה שבקבוצת האתגר רלוונטית אף יותר.

למה צריך לשלם? והאם אפשר לעשות את האתגר לבד?

כללי האתגר מפורסמים לשימוש חופשי, וכל אחד שמעוניין בכך יכול לבצע את האתגר לבדו ללא הליווי. התשלום עבור האתגר משמש כדמי רצינות מצדכם, וגם נותן לנו משהו קטן בתמורה לשעות הרבות והזמינות המלאה שלנו עבורכם.

ראיתי שיש כל מיני גרסאות לאתגר ה30, מה מיוחד באתגר שלכם?

ישנן תוכניות אתגר אשר בהן נמנעים לחלוטין ממוצרי חלב ומירקות עמילניים. האתגר שלנו עוצב על מנת ללמד אתכם כיצד לאכול נכון, ולכן הוא כולל כל מיני הנחיות אשר לא נכללים בתוכניות אתגר אחרות אשר מכוונות תוצאה יותר. תוכנית האתגר שלנו מיועדת לסייע לכם להצליח לאכול לפי תזונת הפליאו בקלות ככל הניתן.

מה מטרת האתגר?

מטרת האתגר היא להתנסות בהצלחה ובקלות בתזונת הפליאו וללמוד הרגלי אכילה טובים ונכונים. לאחר שתלמדו את הבסיס כראוי ותפנימו אותו במשך 30 יום, תוכלו לבצע התאמות משלכם בתזונה בלי בעיה ולמצוא את דרך התזונה אשר מתאימה לכם

מתי מתחילים?

קבוצת האתגר מתחילה בכל יום א' הראשון של החודש, כאשר הקבוצה נפתחת בערב שלפני, ובמוצאי שבת תקבלו למייל שלכם הזמנה לקבוצת האתגר

נרשמתי לאתגר, הגיע היום הגדול ולא קיבלתי עדיין הזמנה. מה עושים?

תשלחו לאיתן מייל והוא יפתור את הבעיה עבורכם eitan@paleodiet.co.il

להרשמה ותשלום עבור האתגר לחצו כאן

 

 

תגובות

תגובות